Субота, 04.07.2020, 04:33
Фінансова підтримка в повсякденному
житті і в закордонних поїздках
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Заробляй на опитуваннях

Платні опитування

Платні опитування можна розцінювати як додатковий заробіток в Інтернеті, який полягає у періодичній участі в різноманітних дослідженнях.

Компанії що проводять платні опитування хочуть дізнатись думку людей про свої товари чи послуги і за заповнення анкети платять певну суму коштів, яку можна зняти через банк, перерахувати на мобільний рахунок, WebMoney, чи пожертвувати на благодійність.

Онлайн-опитування в Інтернеті проводяться на різноманітні тематики, найпоширенішими з яких є оцінка якості товарів відомих виробників та їхньої рекламної діяльності, в них ставляться питання стосовно вашого відношення до певного товару, його вартості та рекламних акцій що проводить фірма. Відповіді учасників є конфіденційними і в узагальненому вигляді передаються замовнику.

Заробіток на платних опитуваннях коливається в залежності від кількості питань та часу їхнього заповнення. Основним способом оплати є нарахування коштів на WebMoney, чи поповнення мобільного рахунку, а також проводяться різні акції з можливістю виграшу цінного призу.

Перш за все, щоб брати участь у дослідженнях необхідно зареєструватись на сайтах що проводять онлайн-опитування, а для того, щоб отримувати пристойний дохід, потрібно реєструватись на багатьох таких ресурсах і докладно заповнювати інформацію про себе, на основі якої відбираються учасники.

Проте перед реєстрацією на невідомому сайті який проводить опитування в Інтернеті та пропонує високий заробіток, перевіряйте відгуки інших людей на форумах, так як є шахрайські сайти, що не виплачують гроші, і якщо до вас кожен день приходять запрошення, тоді скоріш за все це обман. Детальніше про це описано на сайті webin.com.ua.

Ось невеликий перелік сайтів що проводять платні опитування в Інтернеті:

1. Анкетка – проект по проведенню маркетингових і соціологічних досліджень у мережі Інтернет, який об’єднює більше 620 000 учасників. Заробіток в середньому складає 50 рублів за пройдене опитування. Проект призначений для людей, що проживають у країнах колишнього СРСР.

2. Opinion – перший український проект он-лайн досліджень суспільної думки. За пройдені опитування учасники отримують винагороду. Питання мають пізнавальний характер і дають можливість приємно провести час.

3. Platnijopros – Інтернет панель є представником фірми Global Direct Ritailer. Приєднайтесь до проекту уже сьогодні і получайте винагороду за свою власну думку. За опитування в 15 хвилин отримуйте 50-200 рублів.

4. Вопросник – унікальний проект, який відкриває нові грані спілкування між вами і дослідницькими компаніями. Приєднуйтесь і отримуйте бонус за заповнення анкети.

5. American Consumer Opinion – американська компанія, яка спеціалізується на маркетингових дослідженнях. Всі учасники приймають участь в щомісячній лотереї із призовим фондом $ 250. Також при участі в анкеті, ви маєте можливість отримати якусь винагороду (безплатний товар для тесту, гроші, чи сувенір). Плата за опитування становить від 4$ до 50$.

6. Opinionbar – ваша думка вплине на рішення, яке будуть приймати у великих організаціях. По вибору можна перевести гроші в банк, чи на благодійність. Ви отримаєте шанс протестувати нові продукти дома до того, як вони появляться в продажі.

7. TNS Opros – основною метою проекту TNS є об'єднання думки різноманітних людей задля того, щоб зробити навколишній світ зручним та затишним. TNS Opros пропонує винагороду людям, які приймають участь у опитуваннях.

8. ADG-panel - це проект онлайн-досліджень, який створений для того, щоб будь-яка доросла людина змогла брати участь у опитуваннях, що проводяться компанією Action Data Group в різноманітних цілях.

9. Profi Online Research – перша спеціалізована компанія на російському ринку, яка створена для проведення високоякісних маркетингових досліджень з використанням передових технологій.

10. www.askgfk.com.ua - Взявши участь у дослідженні які проводять у маркетингових цілях, ваша думка вплине на результат рішення, яке прийматиметься провідними компаніями. За учать у опитуванні нараховуються бали, котрі можна конвертувати в гроші.

11. Интернет-опрос – російський дослідницький проект для небайдужих людей. Після реєстрації в проекті ви будете брати участь в інтересних он-лайн опитуваннях, які проводитимуться найбільшими російськими та іноземними компаніями.

12. Оnline52 – винагорода залежить від часу проходження і теми опитування. За 30 хвилинний тест ви отримаєте до 6 євро. Винагорода буде перерахована на ваш банківський рахунок чи WebMоney.

13. Respondi – он-лайн система, члени якої приймають участь в Інтернет опитуваннях. За участь в опитуванні ви отримуєте певну кількість бонусних балів. Як тільки на вашому рахунку накопичується 50 балів, ви можете витратити їх в організаціі Amnesty International або в bookshop.

14. GlobalTestMarket - знаходиться під егідою однієї з провідних світових компаній, що надають послуги в сфері маркетингових досліджень. Не сумнівайтеся: оплачувані онлайн-опитування, в яких ви приймете участь, нададуть безпосередній вплив на найбільші компанії у всьому світі.

15. TNS в Україні - це новий проект TNS, який має за мету об'єднати зовсім різних людей для однієї цілі – зробити навколишній світ більш затишним та зручним саме для Вас.

16. Myiyo - Як учасник проекту Ви можете брати участь в онлайн опитуваннях. За кожне опитування Ви отримаєте до 10 євро, залежно від обсягу та тематики опитування.Copyright MyCorp © 2020